Contact

Contacteer ons

Wij vragen u onderstaande gegevens in te vullen zodat wij u snel en efficiënt kunnen contacteren en verder helpen met uw vraag!

Onze gegevens

IKO nv
d’Herbouvillekaai 80
B – 2020 Antwerpen

Tel.: +32 (0)3 248 30 00
Fax: +32 (0)3 248 37 77

BTW BE 0406 317 459

Contactpersonen

AREA MANAGERS

Thibault Boelaert
West-Vlaanderen
thibault.boelaert@iko.com

Pieter Van der Heyden
Oost-Vlaanderen
pieter.vanderheyden@iko.com

Ronald Michiels
Limburg en Vlaams-Brabant
ronald.michiels@iko.com

Jelle Melis
Antwerpen
jelle.melis@iko.com

Pascal Vandooren
Luik, Luxemburg en GH Luxemburg
pascal.vandooren@iko.com

Antoine Jedrzejewski
Brussel , Waals-Brabant en Namen
antoine.jedrzejewski@iko.com

Antoine Coulisse
Henegouwen
antoine.coulisse@iko.com

 

EXPORT MANAGERS

Bart Claesswinnen
bart.claesswinnen@iko.com

Martin Henriksen
Scandinavië
martin.henriksen@iko.com

SENIOR PROJECT MANAGER

Danny Pauwels
Vlaanderen
danny.pauwels@iko.com

 

PROJECT MANAGERS

Wouter Vansina
Oost- en West Vlaanderen
wouter.vansina@iko.com

Technische fiches verzenden via email