Contact

Contacteer ons

Wij vragen u onderstaande gegevens in te vullen zodat wij u snel en efficiënt kunnen contacteren en verder helpen met uw vraag!

Onze gegevens

IKO nv
d’Herbouvillekaai 80
B – 2020 Antwerpen

Tel.: +32 (0)3 248 30 00
Fax: +32 (0)3 248 37 77

BTW BE 0406 317 459

Contactpersonen

AREA MANAGERS

Bjorn Verhamme
West-Vlaanderen
bjorn.verhamme@iko.com

Pieter Van der Heyden
Oost-Vlaanderen
pieter.vanderheyden@iko.com

Ronald Michiels
Limburg en Vlaams-Brabant
ronald.michiels@iko.com

Jelle Melis
Antwerpen
jelle.melis@iko.com

Pascal Vandooren
Luxemburg, Namen, Luik en GHL
pascal.vandooren@iko.com

Antoine Jedrzejewski
Henegouwen, Waals-Brabant en Brussel
antoine.jedrzejewski@iko.com

 

EXPORT MANAGERS

Bart Claesswinnen
bart.claesswinnen@iko.com

Anne Dirk Siebenga
Finland, Middle East and DACH countries
annedirk.siebenga@iko.com

Martin Henriksen
Scandinavië
martin.henriksen@iko.com

SENIOR PROJECT MANAGER

Danny Pauwels
Vlaanderen
danny.pauwels@iko.com

 

PROJECT MANAGER

Christoph Desmet
Vlaanderen
christoph.desmet@iko.co

 

CONSEILLER PROJETS

Francis Bourgois
Brussel en Wallonië
francis.bourgois@iko.com