Contact

Onze gegevens

IKO nv
d’Herbouvillekaai 80
B – 2020 Antwerpen

Tel.: +32 (0)3 248 30 00
Fax: +32 (0)3 248 37 77

BTW BE 0406 317 459

Contacteer ons

Contactpersonen

Bjorn Verhamme | AREA MANAGER
Regio: West-Vlaanderen
E-mail: bjorn.verhamme@iko.com

Pieter Van der Heyden | AREA MANAGER
Regio: Oost-Vlaanderen
E-mail: pieter.vanderheyden@iko.com

Ronald Michiels AREA MANAGER
Regio: Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
E-mail: ronald.michiels@iko.com

Jelle Melis | ACCOUNT MANAGER
Regio: Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
E-mail: jelle.melis@iko.com

Danny Pauwels  | SENIOR PROJECT MANAGER
Regio: Vlaanderen
E-mail: danny.pauwels@iko.com

Christoph Desmet  | PROJECT MANAGER
Regio: Vlaanderen
E-mail: christoph.desmet@iko.com

Guy De Baere | EXPORT MANAGER
E-mail: guy.debaere@iko.com

Bart Claesswinnen | EXPORT MANAGER
E-mail: bart.claesswinnen@iko.com

Pascal Vandooren | AREA MANAGER
Regio: Luxemburg – Namen – Luik – GHL
E-mail: pascal.vandooren@iko.com

Antoine Jedrzejewski | AREA MANAGER
Regio: Henegouwen – Waals Brabant – Brussel
E-mail: antoine.jedrzejewski@iko.com

Francis Bourgois | CONSEILLER PROJETS
Regio: Brussel – Wallonië
E-mail: francis.bourgois@iko.com

Martin Henriksen | KEY ACCOUNT MANAGER
Regio: Scandinavia
E-mail: martin.henriksen@iko.com