Contact

Contact

Contacteer ons

Wij vragen u onderstaande gegevens in te vullen zodat wij u snel en efficiënt kunnen contacteren en verder helpen met uw vraag!

Onze gegevens

IKO nv
d’Herbouvillekaai 80
B – 2020 Antwerpen

Tel.: +32 (0)3 248 30 00
Fax: +32 (0)3 248 37 77

BTW BE 0406 317 459

Contactpersonen

AREA MANAGERS

Thibault Boelaert
West-Vlaanderen
thibault.boelaert@iko.com

Pieter Van der Heyden
Oost-Vlaanderen
pieter.vanderheyden@iko.com

Ronald Michiels
Limburg en Vlaams-Brabant
ronald.michiels@iko.com

Jelle Melis
Antwerpen
jelle.melis@iko.com

Pascal Vandooren
Luxemburg, Namen, Luik en GHL
pascal.vandooren@iko.com

Antoine Jedrzejewski
Henegouwen, Waals-Brabant en Brussel
antoine.jedrzejewski@iko.com

 

EXPORT MANAGERS

Bart Claesswinnen
bart.claesswinnen@iko.com

Martin Henriksen
Scandinavië
martin.henriksen@iko.com

SENIOR PROJECT MANAGER

Danny Pauwels
Vlaanderen
danny.pauwels@iko.com

 

PROJECT MANAGER

Abdi Dnoub
Brussel en Wallonië
abdi.dnoub@iko.com




This website uses cookies.

Some cookies are necessary for the website to function properly and other cookies we use for analyzing purposes. You can refuse this if you wish.
Read more.